Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Halloween v I.A

V pátek 2. listopadu proběhla celodenní výuka v 1.A na téma Halloween - Dušičky. Na začátku dne jsme se vydali kouzelným vlakem do strašidelné školy, kde každý představil, za jaké ,,strašidýlko“ dnes dorazil. V českém jazyce jsme četli slabiky z duchů, hledali jsme písmenka ve strašidlech, podívali jsme se na pohádku a popovídali jsme si o dušičkách. Při matematice jsme počítali a porovnávali dýně, pracovali s kaštany a poslechli jsme si strašidelný příběh, ve kterém se objevovala čísla. Během hudební výchovy jsme si zazpívali, zatančili a zahráli různé hry. Na konci dne nás neminula ani sladká odměna. Celá 1.A si tento den náramně užila.

Mgr. Kateřina Rubášová