Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Nové knihy ve školní knihovně

 

Již několik let se nám daří v rámci různých projektů získávat nové knihy do školní žákovské knihovny.

Spolupracujeme s MAS Radbuza, kde se nám díky projektu Čtení je nejlepší učení podařilo tři roky za sebou získat několik desítek nových knížek pro všechny věkové kategorie našich žáků.
Jako škola se připravujeme také vlastní projekty v rámci tzv. šablon. Nejprve se jednalo o projekt s názvem Podpora úspěšné výuky, na který navázala Podpora úspěšné výuky – pokračování projektu. Součástí těchto projektů byla rovněž činnost čtenářských klubů, které mohli navštěvovat žáci 1. i 2. stupně. Za tu dobu se fond žákovské knihovny hojně rozrostl a děti mají možnost si vybírat knížky různých žánrů, od obrázkových přes různé populárně naučné, komiksy až po příběhy a romány pro zdatnější čtenáře. V prvním pololetí školního roku 2020/2021 tak přibylo do regálů žákovské knihovny téměř 200 nových knih.
O pomoc s výběrem při nákupu jsme požádali i žáky, kteří již od listopadu každých 14 dní mohou plnit různé čtenářské výzvy. Děkujeme všem, kteří prostřednictvím elektronické nástěnky doporučují knížky ostatním, posílají fotografie, jak sami čtou, a dělí se s námi o své čtenářské zážitky.
Od ledna 2021 se rozjíždí další ze šablon s názvem Nová cesta ke vzdělávání. Její součástí opět budou čtenářské kluby a děti se tak mohou těšit, že nových knížek v knihovně bude zase ještě o něco více.
Tak snad se již brzy sejdeme společně ve škole a nové knížky opustí regály knihovny a dostanou se přímo k dětem.