Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Leonardo da Vinci

  

S životem a dílem renesančního velikána Leonarda da Vinci nás přijeli seznámit členové skupiny historického šermu Renegáti z Pardubic.

Mimořádná opatření se samozřejmě promítla i do průběhu představení, takže po divadelní části si každá třída pod vedením svého učitele jednotlivě prošla výstavu da Vinciho  výtvarných děl a replik jeho vynálezů. K vidění byly samozřejmě nejslavnější obrazy Mona Lisa, Dáma s hranostajem nebo freska Poslední večeře, ale také anatomické nákresy a zmenšené modely létajících strojů, tanku, jízdního kola a různých dalších vychytávek, včetně samonosného mostu, na jehož stavbu není potřeba ani jeden hřebík. Z hygienických důvodů si bohužel nebylo možné jednotlivé exponáty důkladně vyzkoušet, ale přesto byla výstava velmi zajímavá a poučná.