Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

14 dub
ONLINE TŘÍDNÍ SCHŮZKY
Datum 14.04.2021

1. stupeň od 15.30

2. stupeň od 16.15

Připojení přes žákovské účty MS Teams - podrobnější informace u třídních učitelů nebo ve Škole online

Individuální konzultace s jednotlivými vyučujícími je možné domluvit kdykoliv

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Pátrací hra Po stopách války

 

    

Až do pondělí 11. května do 12.00 se můžete vypravit poznávat místní historii po trase pátrací hry Po stopách války. Hra je určena zejména žákům 2. stupně v rámci výuky dějepisu, ale trasu si může projít každý, kdo má chuť vyrazit do přírody a k tomu se i něco dozvědět.

Začátek hry je u vývěsní skříňky vedle přístupového chodníku ke škole (naproti parkovišti u kláštera),  kde také zjistíte, kudy máte jít dál. S sebou budete potřebovat tužku a papír. 

Podívejte se na postřehy těch, kteří již trasu prošli.

Šli jsme celá rodina a moc se nám to líbilo. 

Hru jsem si moc užil a už se těším na další.

Hra se mi velmi líbila, chtěla bych další takovou hru. Byla to opravdu velká zábava. Nejlepší zážitek byl, když jsme nenašli třetí stopu, takže jsme se museli vrátit a hledat znovu.  

V neděli jsme prošli s rodinou Vaši trasu. Rodiče ocenili připravenost a pracnost, prý by mohl být takový úkol každý týden?? Chodíme s rodiči po okolí Chotěšova procházkou dost často, bylo to hezké zpříjemnění.

Dnes jsme se s bráchou vydali po stopách Vaší hry. Hned u druhé stopy mi byly vzpomínky pamětníků povědomé. :) Bylo hezké se vrátit o 5 let zpět, kdy jsme pracovali na projektu . Dodnes na to ráda vzpomínám. Je fajn, že se jen tak nezaložil, ale je užitečný i dál. 

Tak jsme si celá rodina udělali sobotní dopolední vycházku. Dozvěděli jsme se spousty zajímavých věcí. Mockrát děkujeme za zpestření a obohacení těchto stereotypních dní. 

Musím říci, že jsme si hru užili celá rodina a my s manželem, jelikož nejsme rodáci Chotěšova, jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí, o kterých jsme doposud nevěděli. Rovněž jsme se dostali na místa, která jsme až do včerejšího dne neznali.

Děkuji za super hru.

 

Děkuji všem, kdo se do hry zapojili, především pak za milé a povzbuzující vzkazy, fotografie a videa.

Mgr. Hana Duffková