Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Leden - měsíc soutěží a úspěchů našich žáků

Milí žáci,

není to tak dávno, co jste po prázdninách opět zasedli do školních lavic a nyní tu máme konec 1. pololetí. Leden však nebyl jen měsícem testů a zkoušení před pololetním vysvědčením. Někteří z Vás, žáků 2. stupně, se účastnili nejrůznějších vědomostních soutěží, ti nejlepší pak postupovali do okresních kol, kde naši školu vzorně reprezentovali.

Zatím nejlepšího umístění dosáhla žákyně 9.A - Lea Rosenbergerová, která v silné konkurenci okresního kola Olympiády v českém jazyce vybojovala skvělé 2. místo a vysloužila si tak postup do kola krajského. Nebyl to její jediný letošní úspěch - o několik dní dříve jí jen těsně uniklo 2. místo okresního kola Dějepisné olympiády. V této olympiádě byli navíc všichni naši žáci v okresním kole úspěšnými řešiteli.

V minulém týdnu proběhlo školní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce, kde se nejlépe dařilo následujícím žákům, kteří naši školu pojedou reprezentovat na okresní kolo: L. Rosenbergerová (9.A), D. Michal (9.A), K. Krocová (9.A), K. Rejtharová (6.A), M. Horoščák (6.A), E. Mastný (7.A).

Mgr. Olga Čmolíková

 

                                   

            Ani naše školní družina v novém roce nezahálí - kromě jiného si žáci vyrobili například tyto hezké tučňáky.