Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Vánoční trh

    

Vánoční trh proběhl v pátek 6. prosince ve sportovní hale.

O zahájení letošního Vánočního trhu se postarali zpěváci školního pěveckého sboru pod vedením paní učitelky Olgy Čmolíkové a Jaroslavy Štrejlové, kteří na prostranství před školou přivítali návštěvníky zpěvem několika vánočních písní. Potom se již otevřely pomyslné brány a nakupující si mohli vybírat z nepřeberného množství výrobků, které naši žáci vytvořili v hodinách výtvarné a pracovní výchovy, ale především během společných vánočních dílen s rodiči a prarodiči. Žáci 9. třídy již tradičně připravili občerstvení, které bylo letos mimořádně pestré a bohaté.

Děkujeme všem, kteří přišli a zakoupením výrobků podpořili naši školu. Získané finanční prostředky zůstávají v jednotlivých třídách, kde jsou využity např. na nákup výtvarných potřeb, školní výlety a podobně. Každoročně všechny třídy věnují část výtěžku na charitativní účely.

Přejeme všem krásný vánoční čas a těšíme se na Vás ještě 13. prosince v klášterní kapli, kde se uskuteční tradiční Vánoční koncert našich žáků.

Mgr. Hana Duffková