Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Klub Magnet

Každý čtvrtek od 12.00 do 17.00 mají všechny děti a mladí lidé do 20 let možnost využít služeb Klubu Magnet, zřizovaného Diakonií západ.

Pracovníci klubu nabízejí nejen radu a pomoc, ale také zábavu při různých sportovních a herních aktivitách. Kromě toho jsou pro děti pořádány různé výlety a sportovní utkání, např. Liga férového fotbalu, v níž se chotěšovskému týmu v minulých ročnících velmi dobře dařilo.

V době od 12.00 do 14.00 jsou pracovníci klubu k zastižení v okolí náměstí, od 14.15 do 17.00 pak Na Dupárně u Národního domu. V případě nepříznivého počasí probíhají aktivity v klubovně v 1. patře Národního domu - boční vchod.

V úterý 1. října již poněkolikáté proběhla tzv. Chodbová akce, kdy se žáci mohli s aktivitami klubu seznámit během přestávek ve škole, vyplnit anonymní dotazník a vyhrát drobné ceny.

Mgr. Hana Duffková