Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Den matek v DPS Chotěšov

Stalo se již dobrým zvykem, že připravujeme různá kulturní vystoupení k potěšení klientek a klientů v DPS Chotěšov. Nejinak tomu bylo i dnes, 14. 5. 2019. U příležitosti oslavy Dne matek a Dne rodin jsme si pro naše milé publikum připravili bohatý program.

Nejprve vystoupili žáci II.A, kteří se svojí paní učitelkou Mgr. Štrejlovou nacvičili hudební pásmo. Na začátku společně zazpívali několik písní a poté vybraní žáci zahráli na různé hudební nástroje. Následovaly básně o maminkách v podání žáků V.A. Závěr patřil již tradičně pěveckému vystoupení starších žáků (5. – 8. ročník). Jako upomínku na dnešní vystoupení od nás nakonec všichni obdrželi papírovou kytičku, za jejichž výrobu patří velký dík žákům VIII.A a VIII.B.

Děkuji všem zpěvákům a recitátorům za hezké vystoupení a pevně věřím, že nám tento hudební elán vydrží i do dalšího školního roku.

Mgr. Olga Čmolíková