Kalendář akcí

29 kvě
Bezpečný internet I. (V.A, V.B)
29.05.2019 8:00 - 10:00

preventivní program

30 kvě
Divadelní představení žáků III.A
30.05.2019 16:00 - 17:00
31 kvě
Mobilní trilopark
31.05.2019 8:00 - 13:00

cena 50 Kč na žáka

3 čvn
Týden čtení dětem
03.06.2019 - 09.06.2019

Meteostanice školy

Priority školy

 

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš školní vzdělávací program Tvořivá škola začíná větou: Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

V naší škole pracuje mladý a stabilní, plně kvalifikovaný učitelský sbor. V rámci základní školy provozujeme školní družinu, školní klub a školní jídelnu. Jsme tradiční, moderně vybavená škola, která směle konkuruje velkým městským školám a v mnohém je i předčí. Záleží nám na kvalitním školním i zájmovém vzdělávání, které bude odrážet potřeby a zájmy všech žáků a bude provázeno očekáváním reálných výsledků – znalostí a dovedností uplatnitelných v praktickém životě.

 

Hlavním záměrem práce školy je proto vychovat zdravě sebevědomého žáka. Škola vytváří pozitivní vztah ke vzdělání a motivuje k dalšímu celoživotnímu vzdělávání,  učí žáky logicky uvažovat a řešit problémy, komunikovat, spolupracovat, respektovat práci druhých a poznávat své reálné možnosti v životní i profesní orientaci.

Vaříme s chutí aneb Masterchef V.A

      

 

12. 3. jsme vařili s chutí aneb Masterchef V.A. Celých šest hodin jsme se nezastavili, až na ochutnávku jídel českých i z různých koutů světa.

Byla to moc zajímavá akce, hodně jsme si ji užili. Vařili jsme spoustu dobrůtek jako třeba muffiny, pudink, kuře na medu, panini, palačinky, saláty, wafle, lívanečky, knedlíky, smažený sýr, kuřecí směs s hranolkami a další. Nakonec přišla odborná porota ochutnávat naše skvělá jídla a šlo o to, kdo bude mít nejlepší. Moc nás bavilo vařit i ochutnávat, všechno bylo vynikající. Nakonec vyhráli úplně všichni

žáci V.A