Kalendář akcí

21 bře
PONOŽKOVÝ DEN
21.03.2019

oblečte si každou ponožku jinou a podpořte s námi lidi s Downovým syndromem

22 bře
Za barokem - DEPO2015, Plzeň (V.B)
22.03.2019 8:00 - 13:00
22 bře
Exkurze žáků IX.A do MD elektronik
22.03.2019 12:00 - 13:30
25 bře
Ředitelské volno
25.03.2019 8:00 - 14:00

Meteostanice školy

Priority školy

 

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš školní vzdělávací program Tvořivá škola začíná větou: Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

V naší škole pracuje mladý a stabilní, plně kvalifikovaný učitelský sbor. V rámci základní školy provozujeme školní družinu, školní klub a školní jídelnu. Jsme tradiční, moderně vybavená škola, která směle konkuruje velkým městským školám a v mnohém je i předčí. Záleží nám na kvalitním školním i zájmovém vzdělávání, které bude odrážet potřeby a zájmy všech žáků a bude provázeno očekáváním reálných výsledků – znalostí a dovedností uplatnitelných v praktickém životě.

 

Hlavním záměrem práce školy je proto vychovat zdravě sebevědomého žáka. Škola vytváří pozitivní vztah ke vzdělání a motivuje k dalšímu celoživotnímu vzdělávání,  učí žáky logicky uvažovat a řešit problémy, komunikovat, spolupracovat, respektovat práci druhých a poznávat své reálné možnosti v životní i profesní orientaci.

Vaříme s chutí aneb Masterchef V.A

      

 

12. 3. jsme vařili s chutí aneb Masterchef V.A. Celých šest hodin jsme se nezastavili, až na ochutnávku jídel českých i z různých koutů světa.

Byla to moc zajímavá akce, hodně jsme si ji užili. Vařili jsme spoustu dobrůtek jako třeba muffiny, pudink, kuře na medu, panini, palačinky, saláty, wafle, lívanečky, knedlíky, smažený sýr, kuřecí směs s hranolkami a další. Nakonec přišla odborná porota ochutnávat naše skvělá jídla a šlo o to, kdo bude mít nejlepší. Moc nás bavilo vařit i ochutnávat, všechno bylo vynikající. Nakonec vyhráli úplně všichni

žáci V.A