Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

Vzácná návštěva na naší škole - Mons. Tomáš Holub, biskup plzeňské diecéze

    

Ve čtvrtek 7.3.2019 jsme ve škole přivítali velmi vzácného a zároveň milého hosta. Se svým vyprávěním za námi přijela jeho excelence Mons. Tomáš Holub, český katolický kněz a také druhý biskup plzeňský.

Mons. Tomáš Holub byl v polovině 90. let prvním vojenským kaplanem a později hlavním kaplanem Armády České republiky. Působil v jednotkách, které se podílely na mezinárodních mírových misích  IFOR (SFOR) v bývalé Jugoslávii, Iráku či Afghánistánu. Žáci 7. – 9. ročníku se zúčastnili besedy s ním a podle jejich reakcí si toto upřímně užili. Svědčila o tom i následná diskuse, kdy se žáci aktivně zapojili a zajímali se o mnoho věcí z biskupova osobního i pracovního života.

Mgr. Olga Čmolíková