Kalendář akcí

29 čvn
Hlavní prázdniny
Datum 29.06.2019 0:00 - 01.09.2019 0:00

Meteostanice školy

Priority školy

 

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš školní vzdělávací program Tvořivá škola začíná větou: Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

V naší škole pracuje mladý a stabilní, plně kvalifikovaný učitelský sbor. V rámci základní školy provozujeme školní družinu, školní klub a školní jídelnu. Jsme tradiční, moderně vybavená škola, která směle konkuruje velkým městským školám a v mnohém je i předčí. Záleží nám na kvalitním školním i zájmovém vzdělávání, které bude odrážet potřeby a zájmy všech žáků a bude provázeno očekáváním reálných výsledků – znalostí a dovedností uplatnitelných v praktickém životě.

 

Hlavním záměrem práce školy je proto vychovat zdravě sebevědomého žáka. Škola vytváří pozitivní vztah ke vzdělání a motivuje k dalšímu celoživotnímu vzdělávání,  učí žáky logicky uvažovat a řešit problémy, komunikovat, spolupracovat, respektovat práci druhých a poznávat své reálné možnosti v životní i profesní orientaci.

3. pěvecká zkouška na Adventní koncert - 29.11.2018

 

  • Ve čtvrtek 29.11. se podle plánu koná 3. pěvecká zkouška na Adventní koncert.
  • Čas: 8:00-8:45 (1. vyučovací hodina)
  • Vyučující si všechny žáky vyzvednou ve třídách.
  • Nezapomeňte si vzít texty písní.
  • Trénovat budeme zejména vánoční koledy, které budeme zpívat v neděli 2.12.2018 na Slavnostním rozsvícení vánočního stromu na náměstí v Chotěšově.
  • Děkuji, těšíme se na Vás! O. Čmolíková a G. Nejedlá