Kalendář akcí

21 led
28 led

vítězové školního kola

28 led
Party se Zdravou pětkou - V.A, V.B
28.01.2019 8:00 - 11:30
30 led

Cena pro žáka 50,- Kč

Meteostanice školy

Priority školy

 

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš školní vzdělávací program Tvořivá škola začíná větou: Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

V naší škole pracuje mladý a stabilní, plně kvalifikovaný učitelský sbor. V rámci základní školy provozujeme školní družinu, školní klub a školní jídelnu. Jsme tradiční, moderně vybavená škola, která směle konkuruje velkým městským školám a v mnohém je i předčí. Záleží nám na kvalitním školním i zájmovém vzdělávání, které bude odrážet potřeby a zájmy všech žáků a bude provázeno očekáváním reálných výsledků – znalostí a dovedností uplatnitelných v praktickém životě.

 

Hlavním záměrem práce školy je proto vychovat zdravě sebevědomého žáka. Škola vytváří pozitivní vztah ke vzdělání a motivuje k dalšímu celoživotnímu vzdělávání,  učí žáky logicky uvažovat a řešit problémy, komunikovat, spolupracovat, respektovat práci druhých a poznávat své reálné možnosti v životní i profesní orientaci.

Naše žákyně vybojovaly výborné 2. místo v okresním přeboru ve florbalu

Ve čtvrtek 8.11.2018 se v Přešticích konal okresní přebor ve florbalu (Plzeň-Jih, kategorie III). Naši školu reprezentovaly žákyně M. Braunová, T. Horvathová, T. Švábová, K. Hrubá, P. Kubešová, A. Seerová, N. Peteříková a L. Zborníková. Podařilo se jim porazit Přeštice, Dobřany a Stod. Jediným soupeřem, který jim výhru nedopřál, byly Chlumčany. I tento zápas byl však do poslední minuty velmi vyrovnaný. Celkově se tedy naše děvčata umístila na krásném 2. místě, za což jim děkujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Mgr. Robert Jindřich, Mgr. Olga Čmolíková