Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

7-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

29 čvn
Hlavní prázdniny
Datum 29.06.2019 0:00 - 01.09.2019 0:00

Meteostanice školy

Priority školy

 

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš školní vzdělávací program Tvořivá škola začíná větou: Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

V naší škole pracuje mladý a stabilní, plně kvalifikovaný učitelský sbor. V rámci základní školy provozujeme školní družinu, školní klub a školní jídelnu. Jsme tradiční, moderně vybavená škola, která směle konkuruje velkým městským školám a v mnohém je i předčí. Záleží nám na kvalitním školním i zájmovém vzdělávání, které bude odrážet potřeby a zájmy všech žáků a bude provázeno očekáváním reálných výsledků – znalostí a dovedností uplatnitelných v praktickém životě.

 

Hlavním záměrem práce školy je proto vychovat zdravě sebevědomého žáka. Škola vytváří pozitivní vztah ke vzdělání a motivuje k dalšímu celoživotnímu vzdělávání,  učí žáky logicky uvažovat a řešit problémy, komunikovat, spolupracovat, respektovat práci druhých a poznávat své reálné možnosti v životní i profesní orientaci.

STREET HOCKEY CUP 2018

V úterý 11. 9. 2018 se v hokejbalové hale v Plzni na Košutce konal každoroční turnaj STREET HOCKEY CUP 2018 – B POOL. Celkem 6 týmů z Plzeňského kraje hrálo systémem - každý s každým, tři na tři na malé brány. Naši hráči na cestě za vítězstvím pohodlně vyhráli první 4 zápasy. V 5. zápasu, tentokrát již finálovém, se utkali s  týmem „Plzeňská Desítka“. Hráči ZŠ Chotěšov nasadili všechny síly, zapojili týmového ducha a s přehledem vyhráli i tento zápas. Se ziskem vítězných 15 bodů zářili jako vítězové a domů přivezli pohár za 1. místo. Za vynikající reprezentaci naší školy děkujeme žákům: Jáchym Baláž (V.A), Marek Mastný (VII.A), Jana Hofmanová (VIII.A), Tomáš Šedivý (VIII.A), Lukáš Teršl (VIII.A), Jan Fišer (VIII.A), Daniel Drda (VIII.A), Daniel Janda (VIII.B), Jaroslav Miňovský (VIII.B), Martin Mourek (VIII.B) a Adam Blahút (VIII.B). Velký dík patří samozřejmě také jejich trenérovi, který na naší škole pravidelně vede kroužek hokejbalu a vedl je i na tento turnaj, Mgr. Pavlu Káčerikovi.

Mgr. Olga Čmolíková