Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

14 dub
ONLINE TŘÍDNÍ SCHŮZKY
Datum 14.04.2021

1. stupeň od 15.30

2. stupeň od 16.15

Připojení přes žákovské účty MS Teams - podrobnější informace u třídních učitelů nebo ve Škole online

Individuální konzultace s jednotlivými vyučujícími je možné domluvit kdykoliv

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

STREET HOCKEY CUP 2018

V úterý 11. 9. 2018 se v hokejbalové hale v Plzni na Košutce konal každoroční turnaj STREET HOCKEY CUP 2018 – B POOL. Celkem 6 týmů z Plzeňského kraje hrálo systémem - každý s každým, tři na tři na malé brány. Naši hráči na cestě za vítězstvím pohodlně vyhráli první 4 zápasy. V 5. zápasu, tentokrát již finálovém, se utkali s  týmem „Plzeňská Desítka“. Hráči ZŠ Chotěšov nasadili všechny síly, zapojili týmového ducha a s přehledem vyhráli i tento zápas. Se ziskem vítězných 15 bodů zářili jako vítězové a domů přivezli pohár za 1. místo. Za vynikající reprezentaci naší školy děkujeme žákům: Jáchym Baláž (V.A), Marek Mastný (VII.A), Jana Hofmanová (VIII.A), Tomáš Šedivý (VIII.A), Lukáš Teršl (VIII.A), Jan Fišer (VIII.A), Daniel Drda (VIII.A), Daniel Janda (VIII.B), Jaroslav Miňovský (VIII.B), Martin Mourek (VIII.B) a Adam Blahút (VIII.B). Velký dík patří samozřejmě také jejich trenérovi, který na naší škole pravidelně vede kroužek hokejbalu a vedl je i na tento turnaj, Mgr. Pavlu Káčerikovi.

Mgr. Olga Čmolíková