Důležité informace

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Všichni strávníci, kteří byli přihlášeni, ke stravování v naší jídelně v loňském školním roce, jsou automaticky přihlášeni na tento školní rok.  Žáci loňských 9 tříd jsou vyřazeni.

Odhlašování obědů je možné elektronicky, telefonicky do 14.00 hod předchozího dne.

Od 1. 9. 2019 došlo k navýšení cen stravného

Cena obědů dle věkové kategorie:

6-10let – 25,- Kč.

11-14let – 27,- Kč.

15let – 29,- Kč.

Kalendář akcí

24 led

ODPOVÍDAT NA OTÁZKY A VYPRACOVAT SLOHOVOU PRÁCI JE MOŽNÉ AŽ DO 21.ÚNORA

27 led
Muzeum Smyslů VIII.A, Praha
Datum 27.01.2020
31 led
Pololetní prázdniny
Datum 31.01.2020
11 úno
Ředitelské volno
Datum 11.02.2020
12 úno
Projektové dny "Učíme se pro život"
Datum 12.02.2020 8:00 - 13.02.2020 14:00

Meteostanice školy

Priority školy

Jsme škola vesnická, moderní, s nejmladším učitelským sborem v Plzeňském kraji a náš vzdělávací program se jmenuje Tvořivá škola. Pracujeme, učíme se, tvoříme a žijeme v pohodě.

Mottem našeho vzdělávacího programu je: Učíme se ne pro školu, ale pro život. A náš ŠVP Tvořivá škola říká:

Je normální, když něco pokazíš, ale vždycky by sis měl/a vytvořit šanci, jak to napravit.

 

 

 

 

STREET HOCKEY CUP 2018

V úterý 11. 9. 2018 se v hokejbalové hale v Plzni na Košutce konal každoroční turnaj STREET HOCKEY CUP 2018 – B POOL. Celkem 6 týmů z Plzeňského kraje hrálo systémem - každý s každým, tři na tři na malé brány. Naši hráči na cestě za vítězstvím pohodlně vyhráli první 4 zápasy. V 5. zápasu, tentokrát již finálovém, se utkali s  týmem „Plzeňská Desítka“. Hráči ZŠ Chotěšov nasadili všechny síly, zapojili týmového ducha a s přehledem vyhráli i tento zápas. Se ziskem vítězných 15 bodů zářili jako vítězové a domů přivezli pohár za 1. místo. Za vynikající reprezentaci naší školy děkujeme žákům: Jáchym Baláž (V.A), Marek Mastný (VII.A), Jana Hofmanová (VIII.A), Tomáš Šedivý (VIII.A), Lukáš Teršl (VIII.A), Jan Fišer (VIII.A), Daniel Drda (VIII.A), Daniel Janda (VIII.B), Jaroslav Miňovský (VIII.B), Martin Mourek (VIII.B) a Adam Blahút (VIII.B). Velký dík patří samozřejmě také jejich trenérovi, který na naší škole pravidelně vede kroužek hokejbalu a vedl je i na tento turnaj, Mgr. Pavlu Káčerikovi.

Mgr. Olga Čmolíková